Leon Somov ir Alanas Chošnau. Planetos
2021 Kovo 12 d.
(Penktadienis)
20:00
h
23,30-36,30 €
Pirkti bilietą
Rezervuoti ložę
Leon Somov ir Alanas Chošnau. Planetos

Lietuvoje ir užsienyje pripažinti – muzikos prodiuseris Leon Somov ir atlikėjas Alanas Chošnau, netikėtai susitikę studijoje nusprendė suvienyti jėgas 2020 metų projektui – įrašyti albumą Planetos” ir visus savo klausytojus pakviesti į koncertus didžiosiose Lietuvos salėse.

 

Leonas ir Alanas – du menininkai, ilgus metus kūrę dainas, kurias  šiandien niūniuoja milijonai klausytojų. Šįkart jie užsibrėžė palikti nepamirštamą įspaudą Jūsų širdyse ir mintyse sukurdami unikalų potyrį, kurio pasaulyje dar nebuvo.

 

Projektą Planetos” inspiravo  NASA audio įrašas, kuriame pirmą kartą paviešinti Saulės sistemos planetų skleidžiami garsai, todėl vakaro eigoje klausytojus stebins ne tik romantiškas, visiems pažįstamas Alano balas, puikūs Leono elektroniniai štrichai, bet ir neįprasti, originaliai interpretuoti kosminių garsų sprendimai.

 

Koncertų turas Planetos” – tai futuristinis muzikos šou, kuriame skambės autorinės dainos, novatoriška ir analogų neturinti muzika. Salėse bus kuriama efektinga, beribe erdve ir šiluma dvelkianti atmosfera, išpildyta naujausiais technologiniais scenos sprendimais, šviesų instaliacijomis, užburiančiais vizualiniais efektais ir kitomis staigmenomis.

 

Atlikėjų teigimu: Šiuose koncertuose pasijusite taip, lyg nustoja veikusi Žemės gravitacija ir visi planetomis keliausime šviesos greičiu”...

 

 

Kviečiame patirti muzikos jėgą kartu su Leon Somov ir Alanu Chošnau koncertuose Planetos” visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir Palangoje:

 

2020 m. lapkričio mėn. 18 d. Klaipėdos Švyturio arenoje

2020 m. lapkričio mėn. 21 d. Šiaulių arenoje

2020 m. lapkričio mėn. 27 d. Panevėžio Cido arenoje

2020 m. gruodžio mėn. 1 d. Vilniaus Siemens arenoje

2020 m. gruodžio mėn. 2 d. Kauno Žalgirio arenoje

2020 m. gruodžio mėn. 17 d. Palangos koncertų salėje

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Stambus planas, UAB

Daugiau informacijos: el.paštas: olga@lynxus.lt. Perkant bilietus Cido arenoje kasoje, taikomas papildomas 0,30 euro mokestis..

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

Kiti renginiai
Kastytis Kerbedis
Kaina nuo: 21,20 €
Pirkti bilietą
Visi renginiai